Na přání

Design pro Pat

22. července 2013 v 0:36 | Christie :P
Všimla jsem si, že mé kamarádce se nějako pod-lal design, tak jsem jí nabídla, že jí udělám nový. Myslím, že se celkem vyvedl..:)

Design Happily live

15. června 2013 v 14:37 | Christie :P
Už tomu bude asi tak měsíc, co mě o design požádala i Betty, tímto ji moc děkuju, že jsem se mohla vyblbnout na jednoduchém, decentním ale líbivým designem. Jop, mně se líbí! :D

Design Ropee

30. března 2013 v 12:28 | Christie :P
Blogerka Moný mě požádala o layout se vším všudy. Během pár dní jsme společnými silami vytvořili toto. Spolupráce s Moný byla ukázkou toho, jak by to mělo vypadat. Komunikace, komunikace a komunikace. Když něco nesedí, prostě se to změní.:)

Design Aidinka17

22. září 2012 v 12:41 | Christie :P
Blogerka Aidinka17 si všimla nového designu u své kamarádky, a tak mě poprosila o design též. Když jsme se konečně domluvili, musela delší dobu čekat, než slečna Christínka uzná za vhodné design dokončit, takže se jí tímto omlouvám za čekání a doufám, že se bude líbit..:)

Design Jaaponik

2. září 2012 v 14:36 | Christie :P
Blogerka Jaaponik nebyla spokojená se svým designem, tak mě poprosila o vytvoření jiného. Po výměně vizí jsme společně vytvořili toto. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEKOPÍROVAT A NEPOUŽÍVAT!

Design Autogramy pro Anett

7. června 2012 v 16:28 | Christie :P
Moje kamarádka je sběratelkou autogramů všemožných "hvězd". Pro prezentaci svých úlovků si založila stránky a chtěla nějaký design do začátku, tak má tento.. :) V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEKOPÍROVAT A NEPOUŽÍVAT!

 
 

Reklama
Reklama